Česká republika

Slovensko

NATUSWEET

KONTAKTY

PARTNERI

O NÁS

ÚVOD

Výrobca krmív

Farmár

Silážovanie / Konzervácia

Zvieratá

KONĚ

Mervue Laboratories vyrábí široké spektrum produktů pro koně, které zahrnují:

ORPHEE DES BLINS – vítězná klisna

122. Velké pardubické 2012, 123. Velké pardubické 2013,

124. Velké pardubické 2014, žokej Jan Faltejsek

doporučuje G.W. Wroblewski - trenér Orphee des Blins, DS Pegas

ORPHEE DES BLINS – vítězná klisna 122. Velké pardubické 2012, 123. Velké pardubické 2013, 124. Velké pardubické 2014, žokej Jan Faltejsek

Mervue Equine

Mervue Laboratories je divizí privátní firmy Inform Nutrition Irsko (založena 1986), která vyrábí speciální prípravky pro koně & další speciality. Máme Viac jak 27 leté zkušenosti s výrobou a distribucí vysoce účinných nutričních přípravků pro koně. Výrobní závod se nachází v Corku (Irsko) a při výrobě jsou použity nejnovější technologie pro zajištění nejvyšších mezinárodních standardů u všech vyráběných produktů. Mervue Laboratories nabízí široké spektrum produktů, které jsou vyráběny ve vlastním zařízení v Corku (Irsko) pod EU licenčním číslem ∂IEC100343. Pro dosažení nejvyšší kvality jsou prípravky pro koně vyráběny s maximální důsledností v oblasti dohledatelnosti a bezpečnosti.

 

V Mervue Laboratories investovali další 2 milióny EUR na vybudování moderních budov a výrobních linek, které byly dokončeny v červnu 2013 v místě výroby v Corku. Expanze umožnila společnosti přizpůsobit se rychlém růstu, který probíhá v posledních 8 letech, a také zlepšit výzkum a vývoj a efektivitu výroby.V současnosti  Mervue Laboratories vyrábí Viac než 400 různých produktů, řada z nich je vyráběna na míru podle regionálních požadavků a přání zákazníků. Mervue Laboratories dnes exportuje do 40 zemí světa.

Produkty jsou k dispozici v následující formě:

  •  Pasty pro orální aplikaci
  •  Balení v sáčcích
  •  Tekuté minerální a vitamínové prípravky
  •  prípravky rozpustné ve vodě
  •  Minerální lizy
  •  Premixy

 

Výroba vysoce účinných produktů pro koně je založena na GMP standardech. Všechny naše produkty jsou kontrolovány tak, aby splňovaly všechna pravidla a předpisy Jockey Club, F.E.I., S.J.A.I apod.

 

Je to především kvalita a účinnost, díky kterým je Mervue Laboratories jedničkou v oblasti produktů pro výživu a zdraví zvierat. Výroba vždy začíná pečlivým výběrem základních surovin.

 

Každý produkt musí splňovat nejvyšší Evropské Standardy Kvality a je v průběhu vývoje a výroby v každé fázi pečlivě monitorován.

 

Klíčem k úspěchu Mervue Equine je výzkum a vývoj. Mervue Laboratories zaměstnává kvalifikovaný tým chemiků a výživových specialistů, kteří využívají poznatků výzkumu z celého světa, aby vyvinuli vysoce účinné produkty.

Design Janota

|       Posledná aktualizácia: 18.6. 2018

Úvod

O nás

Partneri

Fotogaléria

Kontakty